Američtí vlci

Kdo z Vás fotografů netoužil nafotit překrásné vlky? A kdo z Vás by je netoužil i komerčně prezentovat? A nejen to, také rysy kanadské, rysy červené, kojoty, pumu americkou, lišku červenou, černou, bílou, kunu rybářskou, medvěda baribala, dikobraze apod...!

Moje expedice nabízí tuto jedinečnou možnost. Ne, nebudeme běhat měsíce po lesích Severní Amerika a nebudeme vyčkávat dlouhé týdny v úkrytech. Nikdo nás se nebude ani zašívat do bizoních kůží. Mám něco lepšího. V přírodě ve státě Minnesota(USA) se seznámíte se zvířecími modely, zvířaty určenými výhradně pro fotografování a natáčení filmů.

Budeme fotit za nejlepšího světla, dvě hodiny dopoledne, dvě odpoledne. Celkem čtyři dny. A pozor, pátý den budeme fotit celou smečku nad kořistí. Jedná se o vysokou zvěř sraženou autem. A jeden den, to dáme náhradní, kdyby nevyšlo počasí. Můžeme ho pak využít různě, třeba vyrazit na nákupy do CABELASu- největší outdoor obchod nebo si přikoupit další focení. Prostředí na focení je opravdu famózní. Termínově jsem volil nádherný barevný podzim.

K dispozici během focení bude 10 různých vlků v různých barevných kombinacích. Ale pozor, nebudou to žádní domácí mazlíčkové a žádné jejich hlazení a podob. nepřipadá v úvahu. Bude třeba dbát mých pokynů a pokynů chovatele, tak aby celé focení bylo naprosto bezpečné. Odměnou vám budou snímky, které vám okolí ani věřit nebude. Upozorňuji, že opravdu nemohu vzít více jak šest fotografů a vyhrazuji si právo o konečné účasti rozhodnout sám. A ještě bombónek. Kdo bude mít zájem, může se mnou navštívit zápas NBA Timberwolves Minnesota.

Cena: 86.000,-Kč

Cena obsahuje:
-letenku Praha Minnesota a zpět(zatím DELTA-jeden přestup Paříž), ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní ve dvou* hotelu, můj odborný fotografický doprovod, zapůjčení automobilu na letišti a jeho provoz.

Cena neobsahuje:
Příplatek za jednolůžkový pokoj(cca + 7.000Kč), oběd, večeři(bude bydlet u „fast foodů“-ceny jako u nás), registraci ESTA(elektronické vizum do USA-cca 14USA). Vstupenku a cestu na NBA-v případě zájmu.

Cena za výše uvedené při šesti lidech: 86.500,-Kč

Aktuálně volné- 1-2 místa.
Termín: 20.-27.10.2018

 
Contact form submitted.
Odeslat

*Povinná pole

Z minulé cesty