SULAWESI 2020

Vážení přátelé,

nachystal jsem si pro vás fotograficky zážitek na celý život. Tropický ostrov Sulawesi v severní Indonesii vás opravdu uchvátí, obzvláště pak, když budete mít jednoho z nejlepších průvodců celých Sulawes. To vám mohu osobně garantovat, nebuď jsem v roce 2016 jsem strávil nádherný 10 dnů v národním parku Tangkoko.

Contact form submitted.
Odeslat

*Povinná pole

Základní otázky

 • Pro koho je akce určena?

  Pro fotografy především, dále pozorovatele a milovníky přírody. Pro ty, kdo se chtějí podívat za pár korun do srdce pralesa, do krásné přírody. V porovnání s cenou není takových příležitostí mnoho, konkurenční nabídky se pohybují okolo 90tis. Jedná se o výlet, na který se všichni skládáme a zajistit něco podobného je pro jednotlivce za takovou cenu téměř nemožné.

 • A co vás čeká?

  Fotografování endemických druhů zvěře, zaměříme na endemické ledňáčky, nádherné zoborožce, hady, makaky chocholaté a nádhernou, nejmenší opičku nártouna. Druhů tam moc není, ale jsou jenom tam, nikde jinde na světě je nepotkáte. Budeme fotit brzy ráno po snídani do oběda, pak pauza a odpoledne znovu do večera. Využijeme i nádhernou pláž moře pokrytou černým pískem, kde při štěstí budete fotit tlupy makaků chocholatých a v tom moři se také vykoupeme.

 • Termín:

  září 2020

 • Cena:  65.000 Kč

  Max. 6 fotografů Otevřené
  Neváhejte, letenky budu objednávat začátkem května.

 • Cena zahrnuje:

  Ubytování, jídlo třikrát denně, služby místního průvodce, přejezdy. Letenku Jakarta - Sulawesi a zpět - místní přelet 4 hodiny!
  Budeme spát přímo u parku Tangkoko - 7 nocí, pak přejedeme do hor - Tomohon, kde se ubytujeme na jednu noc a budeme fotit vzácného endemického ledňáčka. Dále cena obsahuje přejezdy z letiště, na letiště.

 • Cena nezahrnuje:

  Mezinárodní letenku Praha Jakarta Praha. (cca 19 až 25 tis. Kč), nápoje (pivo – a že se jich vloni vypilo), cestovní a zdravotní pojištění.

 • Očkování:

  Není vyžadováno, doporučuji žloutenku A+B, vzteklinu.

 • Upozornění:

  Akce není fyzicky náročná (kdo mě zná, ví), na místě zajistím za pár drobných nosiče fotobatohů. Nejsem CK, účastníci si hradí veškeré náklady sami a o společné náklady se dělíme.

Z minulé cesty