Ing.Bc.Miroslav Chytil, MBA

*12.6.1970

Ekonom, právník, podnikatel.

Především však cestovatel, dobrodruh a fotograf divoké přírody. Rodina a příroda je pro něj vším. Dobrodružné výpravy do srdce divočiny za vymírajícími živočichy. Vše zachyceno objektivy fotoaparátů Nikon, kterým již hezkou řádku let zůstává věrný a věří jim.

Horské gorily ve Rwandě, Ugandě či Kongu, divocí vlci na severu Spojených států, plavby na dálný sever za ledními medvědy, liškami či úchvatnou krajinou ubývajícího ledu, ptáci Mexika, Kostariky či Portorika, endemické druhy Západní Papui či Bornea, predátoři Brazílie, nebo na své lososi čekající medvědi na Kamčatce, to je jeho život.

Nikdo již nevěří, že jeho paměťové karty jsou po návratech prázdné, jak vždy tvrdí..

Více jak padesát zemí světa, jež již Mirek zcestoval je výmluvných, ale člověk pozná ne tím, že byl v deseti zemích jednou, ale že jednu navštívil desetkrát..

Proto se tak často na ona místa vrací a nachází stále nové a nepoznané. Pořádá pro vás fotografické výlety, nad kterými zůstává rozum stát. Přidejte se k jeho dobrodružství a zkoumejte s ním blízké i dálné krajiny, rostlinné a živočišné druhy, domorodce.